Radi vás obslúžime v našich prevádzkach v Nitre a Topoľčanoch. Tešíme sa na vašu návštevu.

Mobil: +421 911 / 979 160, +421 949 / 883 111
Bratislavská cesta 1, 949 01 Nitra
(Oproti hypermarketu Tesco)

O nás

Firma AUTOPÁLL sa predajom jazdených vozidiel zaoberá od roku 1992, čím sa zaraďuje medzi najskúsenejších predajcov na Slovensku s tisíckami spokojných zákazníkov. Sme firma poskytujúca služby v oblasti predaja jazdených vozidiel, ich financovania a poistenia.

Naša spoločnosť kupuje a dováža vozidlá výhradne od prvých majiteľov. Naši dodávatelia sú autorizovaní predajcovia nových vozidiel značiek OPEL, CITROEN, FIAT, FORD, ŠKODA, VOLKSWAGEN a MERCEDES.

Firemné vozidlá ani vozidlá po viacerých majiteľoch zásadne nevykupujeme. Preto u nás nájdete široký sortiment vozidiel všetkých značiek vo vynikajúcom technickom stave za veľmi prijateľné ceny, čo môžu potvrdiť už tisícky spokojných zákazníkov po celom Slovensku. Svoju spokojnosť nám prejavujú už vyše 22 rokov tým, že sa opäť vracajú so svojimi známymi, kolegami alebo rodinnými príslušníkmi kúpiť ďalšie vozidlá. Nie sú žiadnou výnimkou zákazníci, ktorí majú od nás už tretie alebo štvrté auto.

Spokojnosť našich zákazníkov

Spokojnosť zákazníka je našou absolútnou prioritou, čo každodenne dokazujeme našim odborným prístupom a širokým sortimentom služieb súvisiacich s predajom vozidiel od autoservisu cez poistenie, sprostredkovanie kúpy na splátky alebo vybavenie úveru, asistenčné služby až po bezplatné zapožičanie vozidla v prípade potreby zákazníka. Každé vozidlo skôr než sa dostane do predaja absolvuje dôkladnú technickú prehliadku v našom servise.

Záručný a pozáručný servis

Naša firma má priamo v sídle k dispozícii vlastný servis so skúseným personálom, ktorý slúži výlučne potrebám našich klientov. Stav vozidla je možné skontrolovať priamo pred kúpou bezplatne, tiež je možné zabezpečiť výmenu náplní, či po dohode splniť iné požiadavky klienta. Vo vlastných priestoroch tiež vybavujeme aj záručné a pozáručné opravy.